image

Aukcja Charytatywna – Kolacja z zawodnikami!

Pomóżmy Michalinie!

Wszystkich fanów koszykówki chciałbym zaprosić do wyjątkowej aukcji. Razem z moim zespołem, PGE Turów Zgorzelec, organizujemy aukcję, mającą na celu pomóc 28-letniej Michalinie Maj, która cierpi na MPNST, czyli nowotwór złośliwy osłonki nerwów obwodowych.

Michalina przeszła operację, leczenie, ale niestety nie przyniosło to takich rezultatów jakich wszyscy oczekiwali. Światełkiem w tunelu, które może przywrócić Michalinie zdrowie, jest wyjazd do kliniki w Niemczech. Na ten cel sympatyczna mieszkanka Zgorzelca potrzebuje jednak pieniądzy, których sama nie jest w stanie zebrać.

Nagrodą w wyżej wymienionej aukcji jest uczestnictwo w czteroosobowej, uroczystej kolacji w Karczmie Śląskiej gdzie spotkacie się ze mną i moim kolegą z drużyny, Davidem DJ Jacksonem. Mam nadzieję, że wszyscy odwiedzający moją stronę będą chcieli wziąć udział pomocy, jaką staramy się zapewnić Michalinie!

Po wielkim sukcesie jakim było uzbieranie pieniędzy na Gawrosz, kolejny raz uda nam się nieść pomoc osobom potrzebującym jej najbardziej! Dodatkowo Turów organizuje równolegle drugą aukcję na której można wylicytować piłkę z autografami całego zespołu. Uzbierane pieniądze zostaną przekazane na ten sam cel.

Jeśli macie jakiekolwiek problemy z językiem angielskim, nie martwcie się ponieważ w trakcie kolacji będzie z nami tłumacz, a razem z DJem mówimy już trochę po Polsku 😉 Zapraszam wszystkich do uczestnictwa i pomocy, wspólnie możemy o wiele więcej zdziałać.

Więcej na temat Michaliny i sposobów pomocy znajdziecie na stronie Nadzieja dla Michaliny.

RSS Feed

Subscribe to my RSS and stay informed about the latest news from my site!

Categories

Archives